Movies
Ratings
718
Public EnemiesRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Coyote UglyRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Legends of the FallRated ★ 4.0
Meet Joe BlackRated ★ 2.5
Two Weeks NoticeRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 1.5
Ready Player OneRated ★ 2.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 2.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.5
CluelessRated ★ 3.5
AlliedRated ★ 4.5
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 2.0
AtonementRated ★ 2.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5