Titles you rated
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
VIPRated ★ 1.5
The World of the MarriedRated ★ 3.5- Candy CandyRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
Hi Bye, Mama!Rated ★ 1.0
School 2013Rated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 2.5
GoblinRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 2.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Suspicious PartnerRated ★ 3.0
LiveRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.5
PastaRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Wednesday Food TalkRated ★ 1.5
Three Meals a Day: Fishing VillageRated ★ 4.0
Three Meals a Day: Fishing Village 2Rated ★ 4.0