Movies
Ratings
76
The ApartmentRated ★ 5.0
Drowning LoveRated ★ 2.5
SpencerRated ★ 4.5
ShopliftersRated ★ 5.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 4.0
The Light Shines Only ThereRated ★ 5.0
The Florida ProjectRated ★ 4.5
The Danish GirlRated ★ 4.0
ShameRated ★ 5.0
The Piano TeacherRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 4.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
Piece of CakeRated ★ 3.5
Egon Schiele: Death and the MaidenRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 3.0
ChefRated ★ 3.0