Movies
Ratings
574
A Moment to RememberRated ★ 2.5
King and the ClownRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 2.0
Midnight DinerRated ★ 2.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 2.5
The Great GatsbyRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.0
I, Daniel BlakeRated ★ 3.5
Salut d’AmourRated ★ 2.5
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 3.0
Keys to the HeartRated ★ 2.5
A Man Called OveRated ★ 3.0
The PostRated ★ 2.5
The ThroneRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 1.5