Series
Ratings
112
Hello, FranceskaRated ★ 3.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 3.0
- New NonstopRated ★ 2.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
All InRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.0
My Little TelevisionRated ★ 2.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 3Rated ★ 2.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 2.5
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 2.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 2.0
Delicious GuysRated ★ 2.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 2.0
Chief KimRated ★ 3.0
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 2.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.5