Movies
Ratings
669
Kingdom of HeavenRated ★ 4.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
WarcraftRated ★ 2.5
Finding DoryRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 4.0
Golden SlumberRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.5
The Great BattleRated ★ 1.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0