Movies
Ratings
571
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 1.0
The ChildeRated ★ 1.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.0
The Naked IslandRated ★ 5.0
Zero for ConductRated ★ 5.0
Kaili BluesRated ★ 4.0
Close Encounters of the Third KindRated ★ 5.0
Red RiverRated ★ 4.5
Young Mr. LincolnRated ★ 5.0
High NoonRated ★ 5.0
So I Married an Axe MurdererRated ★ 4.0
Groundhog DayRated ★ 4.5
Double IndemnityRated ★ 4.0
Scenes from a MarriageRated ★ 4.5
Fast XRated ★ 2.5
Summer with MonikaRated ★ 4.0
Branded to KillRated ★ 4.5
All Night LongRated ★ 4.5
RanRated ★ 4.5