Titles you rated
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
BreathlessRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 5.0
A MillionRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
PunchRated ★ 5.0
My Little BrideRated ★ 5.0
Late BlossomRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 5.0