Titles you rated
PreciousRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 5.0
CruellaRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.5
Moonlit WinterRated ★ 4.0
Panic RoomRated ★ 4.5
ConfessionRated ★ 3.5
The Day He ArrivesRated ★ 2.5
ItRated ★ 2.0
How to Steal a DogRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 3.0
Salut d’AmourRated ★ 3.0
Lady BirdRated ★ 4.5
LionRated ★ 4.0
Alice in EarnestlandRated ★ 3.5
The Truth BeneathRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 1.5
Gone GirlRated ★ 4.5
C'est Si BonRated ★ 2.0