Movies
Ratings
537
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
True LiesRated ★ 4.0
Definitely, MaybeRated ★ 3.5
Taare Zameen ParRated ★ 4.5
101 DalmatiansRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
HitmanRated ★ 3.5
District B13Rated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
Revolutionary RoadRated ★ 3.0
StealthRated ★ 2.5
Olympus Has FallenRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 4.0
50/50Rated ★ 5.0
ZombielandRated ★ 4.0
The Other Boleyn GirlRated ★ 3.0
Morning GloryRated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 3.5
One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 4.5