Titles you rated
Little ForestRated ★ 5.0
Azur & Asmar: The Princes' QuestRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.5
Kingdom of HeavenRated ★ 1.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
ShrekRated ★ 5.0