Titles you rated
Blood DiamondRated ★ 3.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 3.0
ContactRated ★ 1.0
Django UnchainedRated ★ 1.0
The Suicide ForecastRated ★ 2.0
[REC]Rated ★ 2.0
OblivionRated ★ 2.0
DisturbiaRated ★ 1.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0
Lifting King KongRated ★ 1.0
As Good As It GetsRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 2.0
RoboCopRated ★ 3.0
Fast & FuriousRated ★ 3.0
Enemy of the StateRated ★ 3.0
Air Force OneRated ★ 3.0
The Passion of the ChristRated ★ 2.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 2.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 2.0
WatchmenRated ★ 2.0