Titles you rated
Zombie Land SagaRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
The PacificRated ★ 4.0
How Heavy Are the Dumbbells You Lift?Rated ★ 4.0
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 4.5
Princess Connect! Re:DiveRated ★ 3.5
UzaMaid!Rated ★ 3.0
Magical SempaiRated ★ 3.0- Doukyonin wa Hiza, Tokidoki, Atama no UeRated ★ 2.5
WATATEN!: an Angel Flew Down to MeRated ★ 4.0
Himouto! Umaru-Chan RRated ★ 3.0
Himouto! Umaru-chanRated ★ 3.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 4.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Kemono FriendsRated ★ 5.0
Saga of Tanya the EvilRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 3.0
Kill la KillRated ★ 3.5