Movies
Ratings
537
ForgottenRated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
TenetRated ★ 3.5
JokerRated ★ 2.0
The KillerRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 2.5
Kill BoksoonRated ★ 2.0
BallerinaRated ★ 2.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 2.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.0
MaudieRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.0
Lady BirdRated ★ 2.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 4.0