Titles you rated
SnatchRated ★ 5.0
PandorumRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
QuickRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
FriendRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 5.0
TakenRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.0
The TowerRated ★ 1.0