Titles you rated
Stranger ThingsRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
PunchRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
The 3rd HospitalRated ★ 2.5
Rude Miss Young Ae Season 12Rated ★ 4.0- I Need a FairyRated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 13Rated ★ 4.5
Yeon GaesomunRated ★ 3.5
TazzaRated ★ 4.0
My Precious ChildRated ★ 4.0
Assorted GemsRated ★ 3.5
Five FingersRated ★ 3.5
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 3.0
The King's DoctorRated ★ 4.0
City HallRated ★ 3.5