Movies
Ratings
442
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
My Tutor FriendRated ★ 3.5
Piranha 3DDRated ★ 2.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 2.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 4.0
BeanRated ★ 1.5
SunflowerRated ★ 3.0
SecretRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 2.5
WantedRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
Thelma & LouiseRated ★ 3.5