Movies
Ratings
84
InterstellarRated ★ 5.0
One DayRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Secret ReunionRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 3.5
Gone with the WindRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0