Titles you rated
The HostRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 5.0
WatchmenRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0
AliensRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Blade IIRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
JumperRated ★ 5.0