Movies
Ratings
162
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
Grave of the FirefliesRated ★ 4.0
QuickRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
Bunny DropRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Hello, SchoolgirlRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 4.0
My Brilliant LifeRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 3.0