Titles you rated
Family's FormRated ★ 4.0
The Last CopRated ★ 4.0
BarakamonRated ★ 5.0
Dr. StoneRated ★ 5.0
Moriarty the PatriotRated ★ 4.5
The Locked Room MurdersRated ★ 5.0
deleRated ★ 4.5
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 4.0
BORDERRated ★ 4.0
Night DoctorRated ★ 4.0
Ossan's LoveRated ★ 4.0
おっさんずラブ-in the sky-Rated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 5.0- Don't Forget MeRated ★ 5.0