Series
Ratings
19
Master's SunRated ★ 3.5
Prosecutor PrincessRated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
The LegendRated ★ 5.0
History of a SalarymanRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
HealerRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
Can We Get Married?Rated ★ 3.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0