Titles you rated
8 MileRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
The Ugly TruthRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.0