Titles you rated
Chungking ExpressRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
MidsommarRated ★ 3.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.5
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
WickedRated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Will You Be ThereRated ★ 3.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.0