Series
Ratings
11
Beef Season 1Rated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 3.5
Everything Sucks!Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 3.0
Money Heist season 2Rated ★ 3.0
Money Heist season 1Rated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
FingersmithRated ★ 3.5