Titles you rated
Abnormal SummitRated ★ 4.0- TransparentRated ★ 4.5
Sailor Moon SRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.5- DamoRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
On AirRated ★ 3.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
GiantRated ★ 3.5
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 3.0
Angel EyesRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
JumongRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 5.0
- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 5.0
- 소년탐정 김전일 Original 3기Rated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 5.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.5