Movies
Ratings
727
Ready Player OneRated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 3.0
I Feel PrettyRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
The SwindlersRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Our TimesRated ★ 3.5
The PrisonRated ★ 4.0
MasterRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0