Titles you rated
The SuspectRated ★ 3.0
Angels & DemonsRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIRated ★ 3.0
The Passion of the ChristRated ★ 5.0
HancockRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 5.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 4.0