Titles you rated
FriendRated ★ 4.0- Tears In The ArcticRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 3.0- ApostleRated ★ 1.0
Crows ZeroRated ★ 2.0
Home AloneRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 5.0
Petty RomanceRated ★ 2.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 2.0
Old PartnerRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 2.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.0