Movies
Ratings
485
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
What Happens in VegasRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 2.5
High School Musical 2Rated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.5
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
Legend of the Guardians: The Owls of Ga'HooleRated ★ 3.0
HugoRated ★ 3.5
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
What Dreams May ComeRated ★ 4.5