Titles you rated
High SocietyRated ★ 0.5
ThirstRated ★ 3.0
The Ghost TheaterRated ★ 4.5
Inside meRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 4.0
Sierra Burgess Is a LoserRated ★ 2.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 4.5
Shrek 2Rated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Green ChairRated ★ 3.5
CinderellaRated ★ 4.0
Scarlet InnocenceRated ★ 2.5
Art Museum by the ZooRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 1.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Nanny McPheeRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
The Jungle BookRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.0