Titles you rated
Surf's UpRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 4.0
Spirit: Stallion of the CimarronRated ★ 3.5
Dumb and Dumber ToRated ★ 4.0
HulkRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Death BellRated ★ 2.5
PadakRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Fresh GuacamoleRated ★ 3.5
Western SpaghettiRated ★ 4.5
Rise of the GuardiansRated ★ 4.5
JawsRated ★ 4.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 3.5
Porco RossoRated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 4.5
The Prince of EgyptRated ★ 4.0