Titles you rated
ConfessionsRated ★ 1.5
Shark TaleRated ★ 2.0
American PsychoRated ★ 5.0
Mars Attacks!Rated ★ 4.0
Crank: High VoltageRated ★ 3.0
Blades of BloodRated ★ 3.0
Hannibal RisingRated ★ 3.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 2.0
Monster HouseRated ★ 3.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
Lump of SugarRated ★ 3.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 3.0
FlubberRated ★ 3.0
The Taste of MoneyRated ★ 4.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 2.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 3.0
Shaun of the DeadRated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 2.0
Volcano HighRated ★ 1.0
The Perfect World of KaiRated ★ 4.0