Movies
Ratings
111
The Berlin FileRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Blade: TrinityRated ★ 5.0
Wrath of the TitansRated ★ 5.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 5.0
A Good Day to Die HardRated ★ 5.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
AlienRated ★ 4.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
Marrying the Mafia 5: Return of the FamilyRated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 4.0