Titles you rated
AlienRated ★ 4.0
Flushed AwayRated ★ 4.0
Bee MovieRated ★ 4.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 3.0
Underworld: AwakeningRated ★ 4.0
Shark TaleRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 3.0
HulkRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
SaltRated ★ 4.0
Underworld: EvolutionRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0
JumperRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0