Movies
Ratings
870
Long Live the KingRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 5.0
Sink or SwimRated ★ 4.0
ZoeRated ★ 4.0
National SecurityRated ★ 3.5
MatildaRated ★ 4.5
PixelsRated ★ 3.0
The Plan ManRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
The Karate KidRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 4.0
CarolRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 3.5
The TowerRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The MagicianRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0