Movies
Ratings
163
Safe HavenRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Still AliceRated ★ 4.5
SawRated ★ 3.0
The Other WomanRated ★ 4.0
PompeiiRated ★ 2.0
Wet DreamsRated ★ 2.0
I Am LegendRated ★ 5.0
The CoreRated ★ 4.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 5.0
Just FriendsRated ★ 5.0
Letters to JulietRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
Becoming JaneRated ★ 5.0
Saw VIRated ★ 1.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 4.0