Titles you rated
Ocean WavesRated ★ 4.0
Searching for Sugar ManRated ★ 4.0
I Am LoveRated ★ 4.5
ElectionRated ★ 4.0
Faces PlacesRated ★ 4.5
Jojo RabbitRated ★ 3.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
ShirkersRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
Good TimeRated ★ 4.0
Uncut GemsRated ★ 4.5
HereditaryRated ★ 4.5
The Two PopesRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Another ChildRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 4.0
Hotel by the RiverRated ★ 4.0