Titles you rated
The Terror LiveRated ★ 3.0
RedRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Confession of MurderRated ★ 4.0
PapermanRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
The InvasionRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 4.0
2012Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
The FugitiveRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0