Titles you rated
Bleak NightRated ★ 5.0
Wicked: For GoodRated ★ 2.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 1.0
28 Days LaterRated ★ 2.5
Lilo & StitchRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 0.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
Dead Dead Demon's Dededede Destruction Part 1Rated ★ 0.5
Look BackRated ★ 4.0
WickedRated ★ 2.5
Son of SaulRated ★ 3.5