Movies
Ratings
84
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
Letters to JulietRated ★ 5.0
The Princess DiariesRated ★ 5.0
Le Grand ChefRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 2.0
TedRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
Romeo + JulietRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 5.0
SaltRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 2.0
White ChicksRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 4.0