Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 2.5
Black WidowRated ★ 3.0
The AmateurRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 2.5
Gladiator IIRated ★ 3.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.5
Venom: The Last DanceRated ★ 1.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
The Suicide SquadRated ★ 4.0