Titles you rated
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
Takopii's Original SinRated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0- History of ScruffinessRated ★ 4.0
Melo MovieRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Trump: An American DreamRated ★ 3.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Age of Samurai: Battle for JapanRated ★ 3.0
Violet EvergardenRated ★ 3.5