Titles you rated
Infernal Affairs IIIRated ★ 3.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
The Divine FuryRated ★ 2.5
Robin HoodRated ★ 3.0
Master Z: Ip Man LegacyRated ★ 3.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
The NegotiationRated ★ 2.5
Top GunRated ★ 3.0
Suspect XRated ★ 3.0
ArahanRated ★ 3.0
Ender's GameRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
The InternRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 3.0
Gods of EgyptRated ★ 3.0
Believer: extended cutRated ★ 4.5
MidwayRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0