Titles you rated
Non-StopRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 5.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
BraveheartRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Hannibal RisingRated ★ 3.0- Highway StarRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.0
The FlyRated ★ 4.0
The ProposalRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
WatchmenRated ★ 3.0
White House DownRated ★ 3.0
SpawnRated ★ 3.0
The Last SamuraiRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
The Phantom of the OperaRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 3.0