Titles you rated
I Give My First Love to YouRated ★ 3.5
BaitRated ★ 1.5
NeighborsRated ★ 3.0
The Oxford MurdersRated ★ 1.5
For the EmperorRated ★ 2.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.5- Running WildRated ★ 2.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
When the Last Sword Is DrawnRated ★ 2.0
Kisarazu Cat's Eye: World SeriesRated ★ 2.5
Don JonRated ★ 2.0
3096 DaysRated ★ 3.0
He Was CoolRated ★ 2.0
Ghost ShipRated ★ 2.0
Hostel: Part IIIRated ★ 2.5
I Am Number FourRated ★ 4.0
Damien: Omen IIRated ★ 3.0
Grave EncountersRated ★ 3.0
Saw IIIRated ★ 3.0
Mute WitnessRated ★ 3.0