Titles you rated
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
Isn't It RomanticRated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 4.0
No Strings AttachedRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.5
Bird BoxRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
NewnessRated ★ 3.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5
The Boss BabyRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
Will You Be ThereRated ★ 3.5
Miss SloaneRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0