Titles you rated
Primal FearRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 3.0
The Bourne LegacyRated ★ 2.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 2.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
My Dear DesperadoRated ★ 3.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Beastie BoysRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0- The CureRated ★ 4.0