Titles you rated
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
21Rated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
LooperRated ★ 5.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.0
TRON: LegacyRated ★ 2.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Sex and the CityRated ★ 2.0
Sky HighRated ★ 3.0
Casino RoyaleRated ★ 5.0