Titles you rated
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 3.0
BigRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 2.0
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 5.0- 특수사건전담반 TENRated ★ 5.0
- The Queen's ClassroomRated ★ 3.0
Special Affairs Team TENRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
Angry MomRated ★ 4.5